slv.hatedlet.ru

Skrivnost harmonija Halle Berry - sladkorna bolezen

Skrivnost harmonija Halle Berry - sladkorna bolezenSkrivnost harmonija Halle Berry - sladkorna bolezen. V svoji 40-plus tega slavnega igralka ima obliko, ki je zavidajo mnoge 20-year-old. Toda Halle Berry krivi svojo bolezen harmonijo.

Vprašajte Holly, ki omogoča, da ohranijo obliko, in boste slišali: "I diabetična. Moram nenehno ukvarjati s športom, saj je - odličen način, da se prepreči zaplete diabetes. Jaz preprosto nimajo druge izbire - moram ostati vitek".

Holly slika ni spremenila niti rojstvu svoje hčerke Nala marca 2008. Nekaj ​​zelo naravni prirast igralka popolnoma odpravljene v nekaj mesecih po rojstvu.

V evropski predstavitvi svojega parfuma odkriti Berry videti tako bleščečo, da nič ne prepreči, da prav zdaj, da gredo nazaj v nizu in spet sodelovati v blockbuster "Catwoman". celo Sharon Stone Sem zavidala harmonijo igralke: "Pred snemanjem filma "Catwoman" Halle Berry videl, da mačka obleko. In sem šel naravnost v telovadnico. Trenirala sem za celotno obdobje snemanja. Toda takoj, ko Holly slekel obleko, jaz ne sodeluje več. "

Pri tem ni pomembno, da je prvi film iz serije ni uspelo. Kot smo lahko videli v videzu Halle Berry, ki je njen neuspeh le temper, in diabetes mellitus To ne ovira kariero hollywoodske dive.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Berry omaka z rabarbaro za mesoBerry omaka z rabarbaro za meso
Grozdje pri diabetesuGrozdje pri diabetesu
Jagode in maline pri diabetesuJagode in maline pri diabetesu
Kako za zdravljenje sladkorne bolezni folk pravna sredstva?Kako za zdravljenje sladkorne bolezni folk pravna sredstva?
Sharon stoneSharon stone
S palico in plošček proti sladkorni bolezniS palico in plošček proti sladkorni bolezni
Jagode pri diabetesuJagode pri diabetesu
Niste sami!Niste sami!
Zaprtje pri sladkorni bolezniZaprtje pri sladkorni bolezni
Kozmetika deshele: samo zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije!Kozmetika deshele: samo zadovoljstvo in pozitivne povratne informacije!
» » Skrivnost harmonija Halle Berry - sladkorna bolezen

slv.hatedlet.ru
Diabetes nega Neveljavna hrane Nosečnost Zdravil Folk pravna sredstva Glukometri Diagnostika Nadomestki za sladkor Insulin Insulinotherapy Zanimivo Ljudje s sladkorno boleznijo Zapleti Vzroki za sladkorno bolezen Preprečevanje sladkorne bolezni Psihologija Vrste sladkorne bolezni Sladkorja Telesna kultura Časopisi in revije o sladkorni bolezni Diabetes novice Miscellanea